DENTRA sp.jawna Martiszek

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna Dentra sp.jawna Martiszek powstała w 1999r. jako Przychodnia Stomatologiczna. Założycielami spółki były: lek.stom. Wiesława Szczyglińska i lek.stom. Beata Martiszek. Od początku 2009r. przychodnia prowadzi działalność w wysokiej klasy nowowybudowanym obiekcie przy ul.Broniewskiego 3 w Nowym Sączu.

Od 2022r. spółka funkcjonuje pod nazwą Prywatna Przychodnia Specjalistyczna Dentra sp.jawna Martiszek. Właścicielami spółki są lek.stom. Beata Martiszek i lek.stom. Piotr Martiszek.

Oferujemy szeroki zakres usług medycznych z zakresu stomatologii, ortodoncji ,protetyki i implantologii. Nowoczesne wyposażenie gabinetów, wysokowykwalifikowany personel medyczny zapewni Państwu komfortowe i bezbolesne zabiegi stomatologiczne.

W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy również świadczenia stomatologiczne które są refinansowane przez NFZ.

Posiadamy również pracownię RTG dla stomatologii z pełną diagnostyką (zdjęcia RVG, 2D i 3D). Świadczymy usługi  rehabilitacyjne twarzoczaszki i stawów skroniowo-żuchwowych metodą CRAFTA.

Oferujemy także pełen zakres usług okulistycznych (w tym diagnostycznych) na nowoczesnym sprzęcie.

Do dyspozycji pacjentów jest także wygodny parking, przestronne poczekalnie, a także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Usługi i zabiegi wykonujemy w trosce o najwyższą jakość – co daje  gwarancję zdrowia i pełnej satysfakcji naszych pacjentów.