DENTRA sp.jawna

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna  powstała w 1999r. Właścicielami spółki są lekarze stomatolodzy: Beata Martiszek i Wiesława Szczyglińska. Od początku 2009r. przychodnia prowadzi działalność w wysokiej klasy nowowybudowanym obiekcie przy ul.Broniewskiego 3 w Nowym Sączu.

Oferujemy szeroki zakres usług medycznych z zakresu stomatologii, ortodoncji czy protetyki. Nowoczesne wyposażenie gabinetów, wysokowykwalifikowany personel medyczny zapewni Państwu komfortowe i bezbolesne zabiegi stomatologiczne.

W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy również świadczenia stomatologiczne które są refinansowane przez NFZ.

Posiadamy również pracownię RTG dla stomatologii z pełną diagnostyką (zdjęcia RVG, 2D i 3D). Świadczymy usługi  rehabilitacyjne twarzoczaszki i stawów skroniowo-żuchwowych metodą CRAFTA.

Oferujemy także pełen zakres usług okulistycznych z pełną diagnostyką na nowoczesnym sprzęcie.

Do dyspozycji pacjentów jest także wygodny parking, przestronne poczekalnie, a także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Przystępne ceny usług i zabiegów wraz z ich najwyższą jakością – to gwarancja zdrowia i pełnej satysfakcji naszych pacjentów.